Blog

Porównaj kurację Dr Michaels z innymi dostępnymi na rynku

Porównaj kurację Dr Michaels z innymi dostępnymi na rynkuPoniżej prezentujemy wyniki międzynarodowych badań dotyczących satysfakcji pacjentów z dotychczasowego leczenia preparatami Dr Michaels.
Przeczytaj więcej

Charakterystyka wyprysku niealergicznego

Charakterystyka wyprysku niealergicznegoNiektóre rodzaje egzemy, czyli wyprysku skórnego, nie mają podłoża alergicznego. Wywołuje je wówczas najczęściej stres, substancje drażniące skórę, inne choroby współistniejące. Często jednak przyczyny powstawania zapalenia nie są do końca poznane, a zdarza się, że chorobą może być wtórnie wikłana alergią.
Przeczytaj więcej

Łuszczyca stóp - przyczyny, objawy, leczenie

Łuszczyca stóp - przyczyny, objawy, leczenieŁuszczyca stóp i dłoni występuje u niewielkiej liczby pacjentów, i wiąże się z zajęciem niedużej powierzchni skóry. Jednak dłonie oraz stopy są dla człowieka niezmiernie istotnymi organami w naszym codziennym funkcjonowaniu.
Przeczytaj więcej

Łuszczyca skóry głowy - leczenie, objawy i przyczyny

Łuszczyca skóry głowy - leczenie, objawy i przyczynySkóra głowy jest zajęta aż u 8 na 10 pacjentów z rozpoznaną łuszczycą. Chociaż czasem, na szczęście, jest niemal niezauważalna, i daje się łatwo ukryć pod włosami. Niektórzy jednak nie mają takiej możliwości, gdyż czerwone, uniesione plamy pokrywają niemal całą skórę.
Przeczytaj więcej

Łuszczyca a oddawanie krwi - czy osoba chora na łuszczycę może być dawcą krwi?

Łuszczyca a oddawanie krwi - czy osoba chora na łuszczycę może być dawcą krwi?Przeciwwskazaniem do oddawania krwi są choroby, które mogą stać się niebezpieczeństwem dla dawcy bądź biorcy. Łuszczyca jako nieuleczalna choroba skórna niestety dyskwalifikuje do wykonywania procedury donacji (oddawania krwi), pomimo faktu, iż nie jest chorobą zakaźną.
Przeczytaj więcej

Moja walka z łuszczycą

Moja walka z łuszczycąPan Arkadiusz od ponad 50 lat zmaga się z łuszczycą. Dzięki terapii preparatami Dr Michaels, może się cieszyć zdrową i czystą skórą. Dowiedz się więcej na temat stosowanej przez niego kuracji preparatami Dr Michaels.
Przeczytaj więcej
pixel