O firmie FEBUMED Ferenc

Nasza firma FebuMed Ferenc nie jest kolejnym komercyjnym przedsiębiorstwem nastawionym na korzyści materialne. Istotą spółki jest niesienie pomocy osobom dotkniętym przewlekłymi chorobami skóry, które szukają nowej alternatywy dla dotychczasowego leczenia.

Działamy na rynku dermatologicznym od kilkunastu lat i przez ten czas udało nam się nawiązać współpracę z wieloma lekarzami dermatologami, którzy polecają swoim pacjentom nasze produkty, jaką jedną z alternatyw dla leczenia sterydowego. Współpracujemy także z wieloma osobami, które stosując nasze produkty zyskały czystą i zdrową skórę - wolną od zmian.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić mu opiekę holistyczną nad całym procesem zakupowym - począwszy od doboru odpowiednich produktów, przez ich zakup, skończywszy na ich odpowiednim stosowaniu i efektach. Klienci otoczeni są opieką zarówno przed, jak i posprzedażową. Mają możliwość skontaktowania się z nami i uzyskania interesujących ich informacji nie tylko na temat etapu realizacji zamówienia, ale również wybranych przez siebie produktów czy ich stosowania.

Oferowane przez nas preparaty z serii Dr Michaels nie tylko pomagają skutecznie wyeliminować skutki uboczne łuszczycy, atopowego zapalenia skóry czy egzemy, ale również powodują, że pacjent ma możliwość “wyjścia z cienia” i zyskania na nowo drugiego życia.

Dołącz do grona zadowolonych osób, które korzystały z preparatów Dr Michaels. Czekamy na Ciebie!
opinie ceneo
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel