O firmie FEBUMED Ferenc

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w dostarczaniu pacjentom sprawdzonych rozwiązań dermatologicznych. Powstaliśmy z chęci świadczenia kompleksowych usług przeznaczonych dla wszystkich osób z problemami skórnymi, należących do grupy wymagającej szczególnej opieki medycznej. W naszym portfolio znajdziecie australijskie preparaty Dr Michaels oraz suplementy diety dedykowane pacjentom z przewlekłymi chorobami skóry. Świadczymy także usługi z zakresu wypożyczenia i sprzedaży profesjonalnych lamp medycznych firmy Waldmann, przeznaczonych do fototerapii łuszczycy w warunkach domowych. Prowadzimy również warszawskie Centrum Dermatologiczne FebuMed, w którym zatrudniamy specjalistów zajmujących się diagnostyką i leczeniem łuszczycy, atopowego zapalenia skóry, egzemy oraz pozostałych chorób skóry.

Dzięki naszemu zaangażowaniu w poprawienie jakości życia osób zmagających się z przewlekłymi chorobami skóry, opracowaliśmy specjalny holistyczny program powrotu do zdrowia uwzględniający m.in. stosowanie preparatów zewnętrznych i wewnętrznych. Proponowane przez nas rozwiązania są na bieżąco konsultowane ze specjalistami z zakresu leczenia chorób skóry, żywienia oraz psychodermatologii. Wszystkie podejmowane przez nas działania zmierzają do udoskonalenia produktów dedykowanych pacjentom dermatologicznym, a także do uwrażliwienia ich bliskich na temat interdyscyplinarnej opieki nad nimi.

Prawie piętnaście lat temu rozpoczęliśmy program edukacyjny mający na celu poprawę jakości życia w dermatologii poprzez wyeliminowanie czynników wpływających na pogorszenie stanu zdrowia. W ramach programu otworzyliśmy warszawskie Centrum Dermatologiczne FebuMed, które specjalizuje się w ocenie oraz leczeniu pacjentów dotkniętych przewlekłymi chorobami skóry, a zwłaszcza łuszczycą, atopowym zapaleniem skóry i egzemą. Oferta naszej placówki medycznej, uwzględnia m.in. usługi z zakresu konsultacji z lekarzami dermatologami, dietetykami, psychologami czy wykonywanie zabiegów z zakresu dermatochirurgii.

pixel