Skuteczność, badania

BADANIA W POLSCE  pobierz badanie

Badanie przeprowadzone w Klinice Dermatologii i Dermatologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi pod kierunkiem profesora dr hab n. med. Andrzeja Kaszuby. "Kliniczna ocena skuteczności preparatów Dr Michaels w leczeniu miejscowym chorych z łuszczycą plackowatą".

Chorzy zwracali uwagę na odpowiednią ich konsystencję i zapach, łatwość stosowania oraz poprawiający się stan nawilżenia i natłuszczenia skóry, szczególnie po stosowaniu toniku pielęgnacyjnego. Preparaty te nie pozostawiały trwałych plam na bieliźnie i pościeli chorych.

Preparaty te ze względu na jednoczesne działanie natłuszczające i nawilżające, przy braku, w większości przypadków, występowania objawów ubocznych, mogą być stosowane przez długi czas i zalecane w długotrwałej pielęgnacji skóry u chorych z łuszczycą. [czytaj więcej]

Obejrzyj wywiad z osobami z Polski, które stosowały preparaty Dr Michaels oraz zapoznaj się z serią wykładów prof. Michaela Tiranta na temat wysokiej skuteczności produktów Dr Michaels.

 

BADANIA W AUSTRII  pobierz badanie

"Raport z klinicznego badania skuteczności dermokosmetyków Dr Michaels stosowanych wspomagająco w leczeniu łuszczycy". Badanie kliniczne skuteczności preparatów Dr Michaels stosowanych wspomagająco w łuszczycy zostało przeprowadzone na zlecenie dystrybutora. [czytaj więcej]

Zobacz relacje pacjentów z Australii na temat preparatów Dr Michaels.

BADANIA W AUSTRALII  pobierz badanie

Badanie ma na celu potwierdzenie skuteczności preparatów Dr Michaels w likwidowaniu stanów zapalnych, rogowacenia i nadmiernej proliferacji naskórka u pacjentów łuszczycowych.

 

BADANIA W CZECHACH  pobierz badanie

Celem badania była weryfikacja skuteczności preparatów Dr Michaelsa u osób chorujących na łuszczycę.

 

BADANIA NA WĘGRZECH  pobierz badanie

Badania preparatów Dr Michaels miały na celu określenie, czy zawartość olejków naturalnych wchodząca w skład produktów (analizie został poddany skład i stosunek olejów naturalnych w poszczególnych preparatach) była w stanie zminimalizować rogowacenie naskórka, zmniejszyć stan zapalny oraz zlikwidować świąd.

opinie ceneo
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel