O preparatach Dr Michaels

Najczęściej wybierane produkty przez osoby zmagające się z łuszczycą, atopowym zapaleniem skóry i egzemą, które poszukują skutecznej alternatywy dla leczenia sterydowego. Posiadają wysoką, ponad 80 proc., skuteczność potwierdzoną w badaniach prowadzonych m.in. pod kierownictwem prof. Andrzeja Kaszuby z Łódzkiego Uniwersytetu Medycznego.

To bezpieczne i łatwe w stosowaniu preparaty, które nie powodują poważnych skutków ubocznych. Mogą być z powodzeniem stosowane zarówno przez osoby dorosłe, jak i dzieci. Dostępne są do kupienia w oficjalnym sklepie internetowym dystrybutora www.febumed.com.pl, a także w wybranych aptekach, sklepach zielarskich i zakładach kosmetycznych na terenie całego kraju. Zobacz wywiady z osobami z Polski, które z powodzeniem stosowały preparaty Dr Michaels oraz osobami z Australii, które również korzystały z produktów z tej serii.

Kim jest prof. Michaela Tiranta - twórca preparatów Dr Michaels

Australijski naukowiec, prof. Michael Tirant, od przeszło trzydziestu lat prowadzi badania nad chorobami skóry. Dzięki swojej działalności medycznej, pomógł wielu osobom zmagającym się z problemami dermatologicznymi. W trakcie swojej kariery naukowej współpracował z wybitnymi europejskimi lekarzami - specjalistami z zakresu chorób skóry. Jego dokonania w zakresie leczenia łuszczycy, atopowego zapalenia skóry i egzemy są uznawane za pionierskie nie tylko w Australii, Nowej Zelandii czy Azji, ale także w Europie. Obejrzyj serię wykładów prof. Michaela Tiranta nagranych podczas jego pobytu w Polsce.

Historia preparatów Dr Michaels

Przypadek sprawił, że prof. Michael Tirant zainteresował się leczeniem przewlekłych chorób skóry. Wśród swoich najbliższych przyjaciół miał osoby, które przez lata bezskutecznie zmagały się z łuszczycą - ich cierpienie było nie do zniesienia. Chcąc im pomóc, zaczął interesować etiologią łuszczycy - jakie są przyczyny, objawy i możliwości jej leczenia?

- Zauważyłem, że preparaty do pielęgnacji skóry, które były regularnie stosowane przez moich przyjaciół, przynosiły krótkotrwałą ulgę - stwierdza prof. Tirant. - Tego rodzaju miejscowe leczenie nie dawało zadowalających rezultatów w postaci długotrwałej remisji choroby - dodaje. - Gdy tylko moi przyjaciele przestawali stosować podawane miejscowo środki, ich stan ulegał ponownemu zaostrzeniu, a czasem nawet pogorszeniu.

Jakie czynniki sprzyjają powstawaniu łuszczycy?

Prowadzenie wieloletnich badań naukowych i klinicznych pomogło prof. Michaelowi Tirantowi sformułować tezę, iż istnieją dwa rodzaje czynników, które powodują zaostrzenie objawów chorób skóry. Zaliczamy do nich:

- czynniki pierwotne - powodują zaostrzenie objawów choroby skóry. Mogą również aktywować chorobę po okresie remisji.
- czynniki wtórne - zaostrzają występowanie objawów choroby skóry i przyczyniają się do nasilenia podrażnienia naskórka lub do pogorszenia jego stanu. Jeżeli choroba pozostaje nierozpoznana i nieleczona, stan ten może utrzymywać się przez całe nasze życie.

Niezależne badania kliniczne preparatów Dr Michaels

Profesorowi Michaelowi Tirantowi zależało na tym, aby udowodnić skuteczność proponowanych przez niego sposobów pielęgnacji skóry łuszczycowej, oraz atopowej, w oparciu o preparaty powstałe na bazie naturalnych substancji. Przez wiele lat skutki działania opracowanych przez niego preparatów były analizowane w niezależnie prowadzonych badaniach klinicznych w wielu krajach na świecie.

Przykładowo, wyniki uzyskane w ramach badania klinicznego prowadzonego metodą podwójnie ślepej próby, w jednym z wiedeńskich szpitali będącym wiodącym europejskim ośrodkiem badań dermatologicznych, były znakomite: aż w 89% przypadków kuracja preparatami Dr Michaels zakończyła się sukcesem.

Wiele pozostałych badań klinicznych i analiz, przeprowadzonych w ciągu mniej więcej ostatnich dziesięciu lat, wykazało że preparaty Dr Michaels proponowane przez prof. Tiranta są skuteczne i bezpieczne oraz nie powodują poważnych skutków ubocznych. Zapoznaj się ze wszystkimi badaniami.

Dzięki innowacyjnemu, opartemu na wieloletnich badaniach naukowych, podejściu prof. Tirant nadal uzyskuje wyjątkowe wyniki opracowanej przez siebie terapii. Jest jednym ze światowych liderów wśród specjalistów zajmujących się diagnozą i walką z łuszczycą (odsetek powodzenia terapii łuszczycowej w jego australijskich klinikach sięga nawet 90%), a długoterminowa remisja choroby jest już w zasięgu wszystkich osób cierpiących na łuszczycę.

pixel