Centrum Dermatologiczne FEBUMED - leczenie łuszczycy, AZS i egzemy

Prowadzone przez nas Centrum Dermatologiczne FebuMed działa w oparciu o międzynarodową współpracę z australijską siecią klinik dermatologicznych Good Skin Clinic, której założycielem jest prof. Michael Tirant. Wieloletnie doświadczenie prof. Tiranta w leczeniu osób dotkniętymi przewlekłymi chorobami skóry - takich, jak łuszczyca, atopowe zapalenie skóry, egzema, trądzik czy grzybica - zaowocowało stworzeniem pionierskich i unikatowych metod walki ze schorzeniami dermatologicznymi.

Nasza placówka medyczna skierowana jest do osób, które zainteresowane są nowymi trendami w medycynie i widzą, że w ich przypadku schematyczne leczenie nie przynosi dobrych rezultatów. Współpracujący z nami lekarze dermatolodzy - klinicyści są doświadczonymi specjalistami, którzy dobierają sposób leczenia w oparciu o indywidualne potrzeby pacjenta.

Dowiedz się więcej na temat Centrum Dermatologicznego FebuMed.

opinie ceneo
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel