Łuszczyca a leczenie bez sterydów - metody i porady specjalistów

2018-03-05
Łuszczyca a leczenie bez sterydów - metody i porady specjalistówChoroba dziedziczna - nie zakaźna, występuje obecnie u 3% populacji. Nie znaleziono dotąd sposobu na jej całkowite wyleczenie - istnieją jednak preparaty, które eliminują objawy. To przede wszystkim antybiotyki i sterydy. Jednak znacznie lepsze dla organizmu są dermokosmetyki, oparte na naturalnych składnikach.

Czy leczenie bez sterydowe ma sens?

Łuszczyca nie tylko objawia się swędzeniem, ale też nieestetycznymi zmianami skórnymi. Leczenie przy pomocy sterydów bywa uciążliwe, gdyż wiąże się z dużą ilością powikłań. Zatem wykorzystywanie preparatów, opartych na naturze jest słusznym wyjściem z sytuacji.

Jakie są efekty leczenia bez sterydów?

Leczenie naturalnymi dermokosmetykami pozwala znormalizować stan naskórka. Dzięki olejkom roślinnym i witaminie E, wchodzącym w skład dermokosmetyków, plamy na skórze ulegają nawilżeniu i regeneracji. Stan zapalny zostaje zatrzymany i znika świąd.

Skuteczność leczenia.

NNatura już wielokrotnie udowodniła, że posiada składniki do leczenia wielu schorzeń, w tym tak poważnych, jak łuszczyca.

4 cechy, które wyróżniają dermokosmetyki:

  1. naturalne, aktywne składniki,
  2. brak skutków ubocznych,
  3. wygodna i prosta aplikacja, 
  4. gwarancja maksymalnego bezpieczeństwa

Najnowsze badania, przeprowadzone przez Klinikę Dermatologii i Dermatologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, podkreślają, iż skuteczność leczenia łuszczycy dermokosmetykami wynosi 78 %. Ponad ¾ badanych stwierdza, iż kuracja z ich zastosowaniem przynosi znaczącą poprawę. Dlatego preparaty Dr Michaels są gwarancją bezpieczeństwa i skuteczności dla każdego, kto na co dzień boryka się z łuszczycą.
Pokaż więcej wpisów z Marzec 2018
opinie ceneo
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel